Drodzy studenci UJK oraz nauczyciele języka niemieckiego z Kielc i okolic

Ostatni projekt w bieżącym roku akademickim poświęcony jest 30. rocznicy Traktatu między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy oraz wyborom do 20. Niemieckiego Bundestagu 26. września 2021.

Zapraszamy studentów, nauczycieli wraz z uczniami na spotkanie-online 28.05.2021 od godz. 11:00 do godz. 12:30 na platformie MS-Teams. Prelegentem spotkania będzie Konsul Generalna Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku Cornelia Pieper (Prof. h.c. UJK). Spodziewamy się również Pana Grzegorza Wdowiaka z Biura Współpracy z Zagranicą w UM Kielce oraz Pana Mirosława Obary byłego kierownika Przedstawicielstwa Miasta Kielce w Gotha.

Zapraszamy również na quiz wiedzy z nagrodami sponsorowanymi przez DAAD.

Rejestracja do udział w spotkaniu i quizie przez e-mail do rarzt@ujk.edu.pl (proszę podać informacje o szkole i klasach.)

(do udziału aplikacja MS-Teams nie będzie konieczna, z platformy można skorzystać przez przeglądarki internetowe Microsoft Edge lub Google Chrome).