Studencie! Zaplanuj wakacje już teraz. Weź udział w stażu

Uwaga studenci kierunków Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia angielska, Filologia germańska, Filologia polska, Historia, Lingwistyka stosowana. Niebawem ruszy rekrutacja na kolejną edycję płatnych staży wakacyjnych. Przez trzy miesiące można sporo zarobić (ponad 6600 zł, bez podatku😊), jeszcze więcej się nauczyć, zdobyć doświadczenie zawodowe w wymarzonej firmie, a może i stałą pracę.

Do udziału w programach stażowych, realizowanych w ramach Projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zapraszamy studentów II i III roku I stopnia oraz studentów I i II roku II stopnia kierunków: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia polska, Filologia angielska, Filologia germańska, Historia, Lingwistyka stosowana. Szczegółowe informacje o projekcie znajdziecie na stronie Wydziału Humanistycznego w zakładce Projekty https://whum.ujk.edu.pl/dokumentacja-projektu-3/.

Warunkiem uruchomienia programów stażowych dla danego roku będzie zakwalifikowanie do udziału w nich minimum 30% studentów z tego roku. Zachęćcie więc koleżanki i kolegów. Ale są pewne ograniczenia. Do udziału w Projekcie nie może przystąpić osoba korzystająca równocześnie z Programu Erasmus+. W stażach nie mogą też wziąć udziału osoby, które już w nich uczestniczyły w ubiegłym roku (także na innych wydziałach).

Rekrutacja rozpocznie się 15 marca i potrwa do 31 marca. Będziemy o niej przypominać i na bieżąco przekazywać szczegółowe informacje. Śledźcie ogłoszenia na stronie Wydziału, instytutów i katedry. Koniecznie też zajrzyjcie do Regulaminu Projektu.