Humanisto, mamy dla Ciebie propozycj臋! 馃槉

Forum M艂odych Humanist贸w UJK serdecznie zaprasza do zapis贸w! Je艣li interesujesz si臋 humanistyk膮, a w szczeg贸lno艣ci j臋zykoznawstwem i literaturoznawstwem, to nasze ko艂o naukowe jest w艂a艣nie dla Ciebie! 馃槉 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych student贸w i doktorant贸w z naszej uczelni. Ruszamy z聽dzia艂alno艣ci膮 w nadchodz膮cym roku akademickim 2020/2021.

Nasze cele to:

• popularyzowanie j臋zyka polskiego,
  • prowadzenie bada艅 w zakresie j臋zyka polskiego jako obcego,
  • wykorzystywanie metod statystycznych w j臋zykoznawstwie,
  • prowadzenie bada艅 na temat teorii komunikacji, dyskursu, stylistyki i stylu literatury dokumentarnej,
  • szerzenie wiedzy o jako艣ci kszta艂cenia w szkolnictwie wy偶szym, w tym na temat dobrych praktyk w humanistyce,
  • promowanie metody debaty oksfordzkiej w humanistyce.

Praktyczna dzia艂alno艣膰 ko艂a to:

• organizowanie spotka艅 cz艂onk贸w ko艂a,
  • publikowanie artyku艂贸w naukowych dzi臋ki bliskiej wsp贸艂pracy z Wydawnictwem Pedagogicznym ZNP,
  • udzia艂 w konferencjach naukowych,
  • udzia艂 w warsztatach na temat debat oksfordzkich.

Zapisz si臋 ju偶 dzi艣 i wnie艣 swoje zaanga偶owanie w nasz膮 prac臋! 馃槉

Kontakt e-mailowy: forum.mlodych.humanistow.ujk@gmail.com

Kontakt przez Facebook: Patrycja Kubicha (j臋zykoznawstwo 鈥 Szko艂a Doktorska) lub Monika 呕elazna (filologia polska 鈥 II stopie艅)

Osoby, kt贸re chc膮 do艂膮czy膰 do ko艂a, prosimy o wype艂nienie formularza zg艂oszeniowego. Zarz膮d ko艂a mo偶e r贸wnie偶 podj膮膰 decyzj臋 o przeprowadzeniu rozmowy rekrutacyjnej z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy!