Konsultacje pracowników: Filologia polska, Logopedia ogólna

Konsultacje pracowników
Instytutu Literaturoznawstwa i Językoznawstwa

kierunki: Filologia Polska i Logopedia ogólna

IMIĘ I NAZWISKO PRACOWNIKATERMIN KONSULTACJISPOSÓB KONTAKTU ZE STUDENTAMI
dr Monika Batorczwartek
tydz. A: 16.30-18.00.
tydz. B: 11.30-13.00
monika.bator@ujk.edu.pl
online MS Teams
dr hab. Alina Biała prof. UJKczwartek 17.00-18.30alina.biała@ujk.edu.pl
dr Ewa Boksa niedziela: 9.00-10.30MS Teams
dr hab. Marta Bolińska prof. UJKśroda: 10.15-11.30 oraz 16.30-45marta.bolinska@ujk.edu.pl
dr Katarzyna Chmielewska czwartek 17.00-18.30katarzyna.chmielewska@ujk.edu.pl
online MS Teams
dr Agata Chrobot środa 9.30-11.00agata.chrobot@ujk.edu.pl
dr hab. Stanisław Cygan prof. UJKpiątek 11.30-13.00MS Teams
dr hab. Alicja Gałczyńska prof. UJKczwartek 11.30-13.00alicja.galczynska@ujk.edu.pl 41 349 71 11
dr hab. Barbara Gierszewska prof. UJKczwartek: 13.30-15.00barbara.gierszewska@ujk.edu.pl
dr hab. Danuta Grzesiak-Witek wtorek 11.30-13.00danuta.grzesiak-witek@ujk.edu.pl
tel. 505-76-46-35
dr hab. Krzysztof Jaworski prof. UJKpiątek: 13.30:15.00krzysztof.jaworski@ujk.edu.pl / MS TEAMS
dr hab. Andrzej Kominek prof. UJKponiedziałek 11.15-12.45andrzej.kominek@ujk.edu.pl
dr Joanna Kowalczykśroda: 15.00-16.30joanna.kowalczyk@ujk.edu.pl
dr hab. Małgorzata Krzysztofik prof. UJKczwartek 8.00-9.30
piątek 13.15-14.45 dyżur w Dziekanacie WH p.22
online MS Teams
konsultacje w tych samych godzinach i na bieżąco: krzysztofik@ujk.edu.pl
mgr Marta Kwaśniewskaśroda 13.15-14.45marta.kwasniewska@ujk.edu.pl
MS Teams
dr hab. Grażyna Legutko prof. UJKczwartek 18.15-19.45grazyna.legutko@ujk.edu.pl
dr Monika Łodejśroda: godz. 17.30-19.00mlodej@ujk.edu.pl
MS Teams po wcześniejszym ustaleniu dokładnej godziny konsultacji
dr hab. Marzena Marczewska prof. UJKwtorek: 12.00-13.30marzena.marczewska@ujk.edu.pl
dr hab. Iwona Mityk prof. UJKczwartek 16.15- 17.45iwona.mityk@ujk.edu.pl
dr Katarzyna Ostrowskawtorek: 11.30-13.00katarzyna.ostrowska@ujk.edu.pl
MS Teams
dr Magdalena Płusaworek: godz. 18.30-19.30
czwartek: godz. 9.45-11.15
mplusa@ujk.edu.pl
MS Teams
prof. dr hab. Tomasz Polańskitomasz.polanski@ujk.edu.pl
dr hab. Dorota Połowniak-Wawrzonek prof. UJKwtorek 11.30-13.00dorota.polowniak-wawrzonek@ujk.edu.pl
dr hab. Diana Poskuta-Włodek prof. UJKśroda: 18.00-19.30dposkuta@ujk.edu.pl
dr Karolina Pożogaponiedziałek: 17.30-19.00karolinalefek@wp.pl lub MS Teams
dr Agnieszka Rosińska-Mamejpiątek 15.00-16.30agnieszka.rosinska-mamej@ujk.edu.pl
prof. dr hab. Marek Ruszkowskiwtorek 11.15-12.45marek.ruszkowski@ujk.edu.pl
dr hab. Joanna Senderska prof. UJKpiątek 17.00-18.30MS Teams
dr hab. Roman Starz prof. UJKśroda 17.00-18.30roman.starz@ujk.edu.pl
dr hab. Zbigniew Trzaskowski prof. UJKczwartek 16.45-18.15zbigniew.trzaskowski@ujk.edu.pl
dr hab. Anna Wileczek prof UJK czwartek: 11.30-13.00anna. wileczek@ujk.edu.pl
MS Teams
dr hab. Mirosław Wójcik prof. UJKwtorek 16.00-17.30MS Teams
dr hab. Anna Wzorek prof. UJKwtorek 14.15-15.00 18.15-19.00anna.wzorek@uj.edu.pl
prof. dr hab. Piotr Zbróg czwartek 17-18.30zbrog@ujk.edu.pl MS Teams
mgr Aneta Chrut4.11.2020 27.01.2020, 17.00-18.00aneta.chrut@ujk.edu.pl
mgr Aleksandra Cieślikalci@ujk.edu.pl
dr hab. Paulina Forma prof. UJKwtorek 9.00-11.00paulina.forma@ujk.edu.pl ul. Krakowska 11 pok. 121
prof. dr hab. Danuta Hombekwtorek 13.15-14.45ul. Uniwersytecka 17 pok. 167
dr hab. Anna Kieszkowska prof. UJKczwartek: 10.00-11.30MS Teams
dr Aldona Kopikaldona.kopik@ujk.edu.pl
dr Renata Kowalczwartek: 14.00-16.00rbkowal17@gmail.com tel.: 665 126 430
dr hab. Sławomir Koziej prof. UJKpiątek 11.30-13.00slawomir.koziej@ujk.edu.pl
dr Małgorzata Krawczyk-Blicharskamalgorzata.krawczyk-blicharska@ujk.edu.pl
dr Katarzyna Krzystanek katarzyna.krzystanek@ujk.edu.pl
dr Joanna Lendzionponiedziałek 12.00-14.00tel. 41 349 67 59
dr Anna Ozgaśroda: 11.30 - 13.00anna.ozga@ujk.edu.pl
Teams - po umówieniu konkretnej godziny
dr Judyta Perczakśroda: 9.00-11.30jperczak@ujk.edu.pl
MS Teams
dr Agata Salwapiątek: 13.00-14.00salwaagatka@gmail.com
dr Arkadiusz Żurawskiarkadiusz.zurawski@ujk.edu.pl
dr Monika Bujnowskapiątek 9.00-11.00monibujnowska@gmail.com
mgr Agnieszka Doleckaczwartek: 11.30-13.00agamdolecka@gmail.com
dr Iwona Gądekiwgral@gmail.com
dr Małgorzata Kaleta-Witusiakm.kaleta@wp.pl
dr Eliza Koszykaśroda 16.00-17.30MS Teams
mgr Grzegorz Krukowskiczwartek: 15.30-17.00 po wcześniejszym umówieniu

Link do konsultacji jest: tutaj
grzegorz.krukowski@ujk.edu.pl lub Ms Teams
mgr Adam Majerowskiwtorek: 14.00-15.00a.majerowski@gazeta.pl
dr Agnieszka Masnyponiedziałek: 14.00-15.00MS Teams
dr Katarzyna Palkaśroda: 18.00-19.30katarzyna.palka@ujk.edu.pl
mgr Lidia Pasichczwartek: 11.15-12.15lidia.pasich@wp.pl
mgr Jakub Sikorakubasikora@interia.pl