Konsultacje pracowników: Filologia polska, Logopedia ogólna


Konsultacje pracowników
Instytutu Literaturoznawstwa i Językoznawstwa


kierunki: Filologia Polska i Logopedia ogólna

IMIĘ I NAZWISKO PRACOWNIKA SPOSÓB KONTAKTU ZE STUDENTAMI
dr Monika Batormonika.bator@ujk.edu.pl
online MS Teams
dr hab. Alina Biała prof. UJKalina.biała@ujk.edu.pl
dr Ewa Boksa MS Teams
ewa.boksa@ujk.edu.pl
dr hab. Marta Bolińska prof. UJKmarta.bolinska@ujk.edu.pl
dr Katarzyna Chmielewska katarzyna.chmielewska@ujk.edu.pl
online MS Teams
dr Agata Chrobot agata.chrobot@ujk.edu.pl
dr hab. Stanisław Cygan prof. UJKMS Teams
stanislaw.cygan@ujk.edu.pl
dr hab. Alicja Gałczyńska prof. UJKalicja.galczynska@ujk.edu.pl 41 349 71 11/ 664 366 412
dr hab. Barbara Gierszewska prof. UJKbarbara.gierszewska@ujk.edu.pl
dr hab. Danuta Grzesiak-Witek danuta.grzesiak-witek@ujk.edu.pl
tel. 505-76-46-35
dr hab. Krzysztof Jaworski prof. UJKkrzysztof.jaworski@ujk.edu.pl / MS TEAMS
dr hab. Andrzej Kominek prof. UJKandrzej.kominek@ujk.edu.pl
dr Joanna Kowalczykjoanna.kowalczyk@ujk.edu.pl
dr hab. Małgorzata Krzysztofik prof. UJKonline MS Teams, krzysztofik@ujk.edu.pl
mgr Marta Kwaśniewskamarta.kwasniewska@ujk.edu.pl
MS Teams
dr hab. Grażyna Legutko prof. UJKgrazyna.legutko@ujk.edu.pl
dr Monika Łodejmlodej@ujk.edu.pl
MS Teams po wcześniejszym ustaleniu dokładnej godziny konsultacji
dr hab. Marzena Marczewska prof. UJKmarzena.marczewska@ujk.edu.pl
dr hab. Iwona Mityk prof. UJKiwona.mityk@ujk.edu.pl
dr Katarzyna Ostrowskakatarzyna.ostrowska@ujk.edu.pl
MS Teams
dr Magdalena Płusamplusa@ujk.edu.pl
MS Teams
prof. dr hab. Tomasz Polańskitomasz.polanski@ujk.edu.pl
dr hab. Dorota Połowniak-Wawrzonek prof. UJKdorota.polowniak-wawrzonek@ujk.edu.pl
dr hab. Diana Poskuta-Włodek prof. UJKdposkuta@ujk.edu.pl
dr Karolina Pożogakarolinalefek@wp.pl lub MS Teams
dr Agnieszka Rosińska-Mamejagnieszka.rosinska-mamej@ujk.edu.pl
prof. dr hab. Marek Ruszkowskimarek.ruszkowski@ujk.edu.pl
dr hab. Joanna Senderska prof. UJKMS Teams
joanna.senderska@ujk.edu.pl
dr hab. Roman Starz prof. UJKroman.starz@ujk.edu.pl
dr hab. Zbigniew Trzaskowski prof. UJKzbigniew.trzaskowski@ujk.edu.pl
dr hab. Anna Wileczek prof UJK anna. wileczek@ujk.edu.pl
MS Teams
dr hab. Mirosław Wójcik prof. UJKMS Teams
miroslaw.wojcik@ujk.edu.pl
dr hab. Anna Wzorek prof. UJKanna.wzorek@uj.edu.pl
prof. dr hab. Piotr Zbróg zbrog@ujk.edu.pl/ MS Teams
mgr Aneta Chrutaneta.chrut@ujk.edu.pl
mgr Aleksandra Cieślikalci@ujk.edu.pl
dr hab. Paulina Forma prof. UJKpaulina.forma@ujk.edu.pl
prof. dr hab. Danuta Hombek
dr hab. Anna Kieszkowska prof. UJKMS Teams
dr Aldona Kopikaldona.kopik@ujk.edu.pl
dr Renata Kowalrbkowal17@gmail.com tel.: 665 126 430
dr hab. Sławomir Koziej prof. UJKslawomir.koziej@ujk.edu.pl
dr Małgorzata Krawczyk-Blicharskamalgorzata.krawczyk-blicharska@ujk.edu.pl
dr Katarzyna Krzystanek katarzyna.krzystanek@ujk.edu.pl
dr Joanna Lendzionjoanna.karczewska@ujk.edu.pl, tel. 41 349 67 59
dr Anna Ozgaanna.ozga@ujk.edu.pl
Teams - po umówieniu konkretnej godziny
dr Judyta Perczakjperczak@ujk.edu.pl
MS Teams
dr Agata Salwasalwaagatka@gmail.com
dr Arkadiusz Żurawskiarkadiusz.zurawski@ujk.edu.pl
dr Monika Bujnowskamonibujnowska@gmail.com
mgr Agnieszka Doleckaagamdolecka@gmail.com
dr Iwona Gądekiwgral@gmail.com
dr Małgorzata Kaleta-Witusiakm.kaleta@wp.pl
dr Eliza KoszykaMS Teams
eliza.koszyka@ujk.edu.pl
mgr Adam Majerowskia.majerowski@gazeta.pl
dr Agnieszka MasnyMS Teams
dr Katarzyna Palkakatarzyna.palka@ujk.edu.pl
mgr Lidia Pasichlidia.pasich@wp.pl
mgr Jakub Sikorakubasikora@interia.pl