Noc Anglistów w naszym Instytucie!

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wraz z nauczycielami, na Noc Anglistów do naszego Instytutu, 25 listopada 2022 r.

Noc Anglistów to wieczór pełen wykładów, warsztatów i prezentacji przygotowanych przez anglistki i anglistów z całej Polski. To unikatowe wydarzenie, którego głównym celem jest pokazanie myśli i potencjału naukowego polskiej anglistyki, a także ukazanie nieprawdziwości mitu, że anglistyka to wyłącznie nauka języka.

W ramach Nocy Anglistów odbędzie się mnóstwo wydarzeń stacjonarnych i online. Udział we wszystkich wydarzeniach będzie bezpłatny, choć na niektóre wydarzenia będą obowiązywały zapisy.

Anglistyka UJK również jest zaangażowana w to inspirujące wydarzenie! Program wykładów i warsztatów, które będą prowadzone w naszym Instytucie, można znaleźć pod tym linkiem:

Koordynatorem wydarzenia jest dr Paweł Kaptur. Kontakt:
kapturpawel@gmail.com