Rekrutacja już trwa! Wyjedź na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK otwiera nabór na studia i praktyki w zagranicznych uczelniach i instytucjach w roku akademickim 2024/2025. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 marca br., do godz.12:00.

Do udziału w naborze zapraszamy studentów i doktorantów, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wymiany międzynarodowej w jednym z krajów Unii Europejskiej lub stowarzyszonych z Programem i są zdecydowani na wyjazd zagraniczny na studia lub praktyki w roku akademickim 2024/2025.

Jak zostać stypendystą programu Erasmus+? Informacji udziela:

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej

25-369 Kielce, ul. Żeromskiego 5, pokój 308

erasmus@ujk.edu.pl

Agnieszka Wilczkowska tel. 041 349 72 73; e-mail: agnieszka.wilczkowska@ujk.edu.pl

Kinga Koziarska tel. 041 349 72 97; e-mail: kgola@ujk.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy online oraz więcej informacji na stronie www.erasmus.ujk.edu.pl

Za: https://erasmus.ujk.edu.pl/rekrutacja-juz-trwa-wyjedz-na-studia-lub-praktyki-w-ramach-programu-erasmus/