Szkolenie logopedyczne – terapia dziecięcej apraksji mowy metodą Ewy Grzelak, 27-28.03

Instytut Literaturoznawstwa i Językoznawstwa UJK Kielce, Kieleckie Towarzystwo Naukowe, Poradnia Logopedyczna „Verbum”, NKL Verbum, w najbliższy czwartek i piątek (27 i 28 marca) w ramach Dni Otwartych Wydziału Humanistycznego, będą gościć aż 160 uczestników warsztatów dotyczących terapii dziecięcej apraksji mowy. Poprowadzi je sama autorka metody, czyli mgr Ewa Grzelak.

Szkolenie przeznaczone jest dla logopedów/ neurologopedów/surdologopedów pracujących z osobami z dziecięcą apraksją mowy, ORM, afazją motoryczną i rozwojową itp. W czasie zajęć zostaną szczegółowo omówione zagadnienia związane ze specyfiką dziecięcej apraksji mowy, zwłaszcza metody pracy i praktyczne strategie prowadzenia terapii z wykorzystaniem zasad motorycznego uczenia artykulacji.

Szkolenie odbędzie się w Instytucie Literaturoznawstwa i Językoznawstwa, w budynku Wydziału Humanistycznego UJK, ul. Uniwersytecka 17,

SALE 68-70-71 – 27 marca (czwartek)

SALA 214 – 28 marca (piątek).

Organizatorzy zapewniają komplet materiałów szkoleniowych i certyfikat poświadczający udział w szkoleniu. NIE ZAPEWNIAJĄ WYŻYWIENIA ANI POCZĘSTUNKU!

Ważne! Przy szatni w holu głównym budynku (wejście od strony Biblioteki Uniwersyteckiej) będą na uczestników kursu czekali przedstawiciele organizatorów, którzy pomogą Państwu dotrzeć do odpowiednich sal. Prosimy o zgłaszanie się do tych osób po przybyciu na miejsce.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

 



<< Powrót

Accessibility Toolbar