Warsztaty “Równość płci w nauce. Włączanie wymiaru płci w treści badań. Praktyczne wskazówki i wytyczne”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach Równość płci w nauce. Włączanie wymiaru płci w treści badań. Praktyczne wskazówki i wytyczne realizowane w ramach Planu Równości Płci w UJK. Wydarzenie odbędzie się za pomocą platformy Teams 8 grudnia 2023 roku, w godzinach 10.00-12.00. Link do szkolenia zostanie przesłany na podany przez Państwa adres e-mail na kilka dni przed wydarzeniem. Na Państwa życzenie, udział w spotkaniu potwierdzony zostanie stosownym zaświadczeniem.

Warsztaty przeprowadzi Greta Gober – doktor nauk humanistycznych (w zakresie kulturoznawstwa), polska badaczka organizacji i mediów, mieszkająca w Sztokholmie. Badania dr Gober koncentrują się na kulturze, komunikacji i stosunkach władzy oraz tożsamościach w organizacjach, w tym w organizacjach medialnych. Stypendystka Fulbrighta. Badania naukowe prowadziła m.in. w Centrum Badań Genderowych na Uniwersytecie w Oslo, w Departamencie Gender i Studiów Kobiecych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, w Departamencie Mediów na Uniwersytecie Sztokholmskim. Obecnie dr Gober jest adiunktką i kierowniczką projektu finansowanego z Funduszy Norweskich „Zarządzanie Różnorodnością jako Innowacja w Dziennikarstwie" (2021-2023), realizowanego na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w wydarzeniu prosimy przesyłać do 1 grudnia 2023 roku poprzez formularz: https://forms.gle/ZfSDcdpbcCB3894r7

W razie pytań prosimy o kontakt: weronika.salek@ujk.edu.pl